Nasze przedszkole

propagujemy pogodne, radosne, beztroskie dzieciństwo,
  gdzie nauka wydaje się zabawą, a zabawa jest przyjemnością

Czy można zrobić coś z niczego?

Wydaje się to niemożliwe, a jednak. Od 1 października 2007 roku, rozpoczeła się najnowsza historia pierszego piętra budynku przy ulicy Sobieskiego 340 w Wejherowie. Historię tą tworzy "SŁONECZNE PRZEDSZKOLE" - spełnione marzenie Pani Reni  Kowalik - pomysłodawczyni jego powstania a zarazem jego właścicielki.

Dyrektor Przedszkola
                                                                  Mariusz Kozakiewicz

OFERTA

W "Naszym Słoneczku" proponujemy opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami miasta Wejherowa oraz miejscowości okolicznych, od poniedzałku do piątku włącznie, w godzinach od 6.00 do 18.00. Opieką tą otaczamy już milusińskich od szóstego misiąca ich życia, w grupie żłobkowej. Oddział żłobkowy przeznaczony jest dla dzici od szóstego miesiąca życia do lat trzech, jednak to do rodziców należy decyzja o ewentualnym, wczesniejszym przekazaniu swoich dzieci do przedszkolnej grupy maluszków już od lat dwóch.

Najmłodszymi podopiecznymi opiekują się trzy panie w tym pani pielęgniarka, natomiast w każdej z pięciu grup przedszkolnych po dwie panie.
  Przedszkolaczki mają do swojej dyspozycji oddzielne sale oraz plac zabaw z atrakcjami.

W ramach opłat z tytułu czesnego, zapewniamy przedszkolaczkom we wszystkich pięciu grupach, zajęcia z językiem angielskim (od dwóch do czterech razy w tygodniu), zajęcia rytmiczno-muzyczne (dwa raz w tygodniu), zajęcia taneczne - zumba dla dzieci - raz w tygodniu oraz zajęcia z logopedą grupowo i indywidualnie.

Naszym milusińskim proponujemy także kółka zaiteresowań min. plastyczne, ekologiczne, kaszubskie lub kulinarne.

Pozostałe atrakcje, w zależności od pory roku  z drobnymi wyjątkami są powtarzalne, a z ich teścią i przebiegiem zapoznać się można śledząc naszego

facebooka http://facebook.com/sloneczneprzedszkolewejherowo

Niezwykle ważną sprawą w prowadzeniu przedszkola, są serwowane dzieciom posiłki. W ramach 100,00 zł opłaty za wyżywienie, zapewniamy: śniadania, obiadek oraz podweczorek, a co jest niezwykle istotne na każde życzenie przedszkolaczka oferujemy dodatkowe przekąski.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola :)

Mariusz Kozakiewicz

"Słonecznego Przedszkola"